FULLY BOOKED

Momentálně nepříjmám nové zakázky

Webová stránka musí být váš nejlepší obchodník

Mým cílem je  proměnit vaše nápady ve skutečnost, zvýšit obrat vaší firmy a najít cestu k trvale udržitelnému procesu.

Jmenuji se Veronika Šilbergerová a věnuji se grafice, webům a marketingu.

 

Miluju Sci-fi (obzvláště film Interstellar), sushi,  poslouchám podcasty, kromě webů a grafiky se věnuji kreslení na kožené bundy, které prodávám pod značkou Voxa. Doučuji angličtinu a základy grafiky, pomáhám Českým studentům s maturitou a následně se dostat se na Univerzity v UK. Jsem znamení ryby, kamarádi můj charakter přirovnávají k Aryi Stark z Game Of Thrones.

 

Vystudovala jsem Bakaláře na Middlesex University  London se zaměřením na Grafický design. Pracovala jsem v mnoha firmách, kde jsem měla možnost se naučit SEO, Website Development, nebo Branding. Momentálně pracuji ve velké firmě s ještě větším srdcem - CzechTrade UK a zároveň studuji Inženýrský obor IT Management na University College London.

Branding

ZAČÍNAJÍCÍ FIRMA

Branding

FIRMA ZABĚHLÁ

NA TRHU 

Branding

PODNIKATEL

Branding

STUDENT

Spolupráce

Budeme si při spolupráci rozumnět? Abychom projekt dokončili hladce v co nejkratším čase, mějte předem připravené podklady jako je text, kvalitní fotografie a logo.

Portfolio

Prohlédněte si na čem momentálně pracuji a  jak vypadají nedávné úspěšné projekty.

Ceník

"Kolik stojí úplně nový web? Co když s návrhem nebudu spokojený? Jak dlouho potvrá, než můj web bude online?" V mém ceníku najdete veškeré podrobnosti.

Spokojení zákazníci & doporučení 

"Veronika accomplished many projects that required both high level of creativity and technical skills. She is extremely fast-learning and willing to work on any project in order to learn from senior colleagues to gain new skills. I can say that Veronika is an outstanding person and her enthusiasm goes well beyond any bounds I have ever seen."

Ondrej Sedlacek | CEO | ACATILIA.CO.UK

"Veronika has been a major asset for 6M Digital Limited. She has delivered premium graphic design work on a consistent basis which has enabled our business to service clients effectively. Veronika has been very meticulous and attentive during the creative process. She has an uncanny ability to balance the needs of the client while also offering creative alternatives. Consistently she has delivered high quality work under in a professional manner and has always gone out of her way to ensure clients are adequately serviced."

Kern | CEO | 6M DIGITAL LIMITED

"As her tutor I have been impressed with her approach to projects, her dedication to her own learning and how she can independently produce materials to meet both the requirements of the workshop projects, and the deadlines associated to them."

G. Cruickshank | DESIGN LECTURER | MIDDLESEX UNIVERSITY, LONDON
Jste připraveni na změnu? Kontaktujte mě.

Pro vstupní konzultaci zdarma,

volejte +44 07544340264

nebo pište  na hello@veronikasilbergerova.com

Buďte ten, kdo dává první, nebo prohrajete už na startovní čáře.

Následující sekci jsem vytvořila pro studenty a začínající designéry. Vím, jaké rady bych si přála slyšet, když jsem začínala. Spolu s blogem, kde budu pravidelně psát o zkušenostech z oboru, jsem vytvořila i sekci "Zdroje & Materiály ke stažení" kde sdílím užitečné odkazy na online nástroje a vytvářím PDF šablony pro lepší organizaci v projektech.
S vyznamenáním jsem vystudovala SŠ Polygrafickou v Olomouci, zde najdete perfektně vypsané otázky z polygrafie a technologie.
Tady najdete můj blog věnovaný začínajícím designérům a studentům, poradím vám jak strukturovat portfolio, jak jednat s klienty, nebo jak se připravit na interview.
Sem přidávám odkazy na užitečné online nástroje. Také zde najdete mnou vytvořené PDF šablony, které vám usnadní organizaci projektu.

© 2019 All rights reserved  | 

BA. Veronika Silbergerova

+44 07544340264

hello@webronika.com

U mě můžete platit faktury jedním kliknutím formou Apple pay, Visa i Mastercard.